Logo Pracuj.pl

Telefoniczny doradca klienta biznesowego

4BETTER.BIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

4BETTER.BIZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Strzeszyńska 33

Jeżyce

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • telefoniczne umawianie klientów na spotkania z doradcą
  • wykonywanie połączeń wychodzących
  • realizowanie wyznaczonych celów
  • zapewnienie najwyższego poziomu rozmowy telefonicznej
  • dbanie o pozytywny i profesjonalny wizerunek firmy
  • współpraca z doradcami terenowymi firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (call center, telemarketing)
  • doświadczenie w zakresie prowadzenia rozmów telefonicznych z trudnym klientem
  • efektywne zarządzanie bazą danych
  • predyspozycje do prowadzenia rozmów telefonicznych
  • dobra znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office
  • wysoka kultura osobista
  • samodyscyplina i odpowiedzialność za efekty wykonywanej pracy
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku

To oferujemy

  • udział w szkoleniach wprowadzających
  • wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjną prowizję uzależnioną od wyników,
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwość objęcia stanowiska Team Leadera
  • możliwość wykonywania pracy w formie zdalnej
  • wsparcie coachingowe
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku, w weekendy wszyscy odpoczywamy!

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Telefoniczny doradca klienta biznesowego, Strzeszyńska 33, Jeżyce, Poznań