Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Inbud-Faro S.A.

Telefoniczny Doradca Klienta – branża motoryzacyjna

Inbud-Faro S.A.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 24 dni
    do: 25 mar 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • praca stacjonarna

  • telefoniczna obsługa klienta, sprzedaż i profesjonalne doradztwo produktowe

  • pozyskiwanie nowych klientów B2B

  • tworzenie i utrzymanie relacji z klientem

  • realizacja zamówień kontrahentów

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • zaangażowanie w realizacji powierzanych zadań

  • kreatywność

  • umiejętność organizowania własnego czasu pracy

  • sumienność i rzetelność

  • znajomość programu Microsoft Office ( Excel, Word)

  • znajomość branży motoryzacyjnej– warunek konieczny

Mile widziane

  • min. 2 letnie doświadczenie w sprzedaży B2B

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • system szkoleń oparty o indywidualną ścieżkę rozwoju

  • dobrą atmosferę pracy

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer)

  • samodzielność i możliwość realizacji własnych rozwiązań

Tak się u nas pracuje

co to?