Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny doradca klienta

DELIKTA ODSZKODOWANIA sp. z o.o.

3 0004 000 brutto / mies.
  • Grunwaldzka 14, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Grunwaldzka 14

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z Klientami, którym kancelaria prowadzi sprawę, zawieranie umów z Klientami zdecydowanymi na współpracę, udzielanie informacji, obsługa reklamacji, ankietowanie Klientów, zarządzanie rekomendacjami i opiniami. Szczegółowe obowiązki:

  • obsługa infolinii przychodzącej

  • kontakt z klientem

  • ustalenie stanu sprawy na podstawie systemu informatycznego i kontaktu z innymi pracownikami

  • informacja dla klienta o stanie sprawy

  • telefon powitalny do Klienta z informacją o przyjęciu sprawy, ankieta w celu ustalenia potrzeb i zaproponowania dodatkowych usług,

  • techniczne kończenie spraw

  • informacja telefoniczna i mailowa do Klienta o zakończeniu sprawy, prośba o wystawienie opinii, przeprowadzenie ankiety

  • umawianie klientów na spotkania, prowadzenie kalendarza

  • podpisywanie umów z Klientami zainteresowanymi współpracą

  • wypełnianie zdalne umów za pośrednictwem systemu informatycznego z Klientami zainteresowanymi współpracą

  • rejestrowanie zdarzeń w systemie

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • status osoby bezrobotnej

  • wykształcenie średnie

  • obsługa komputera i programów biurowych

  • zorganizowanie i systematyczność

  • nienaganna polszczyzna

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe plus dodatki

  • pracę w młodym ambitnym zespole

O nas

Od 10 lat walczymy o większą sprawiedliwość i wyższe odszkodowania dla poszkodowanych. Naszymi przeciwnikami są ubezpieczyciele, banki, instytucje rządowe i samorządowe.

Prowadzimy sprawy świeże i stare. Zgłaszamy szkodę od początku lub składamy reklamację, gdy klient nie poradził sobie z ubezpieczycielem. Poprawiamy po innych firmach. W razie konieczności przygotowujemy sprawę do skierowania na drogę sądową.

Zajmujemy się sprawą od A do Z. Analizujemy, gromadzimy dokumenty, prowadzimy korespondencję z ubezpieczycielem.

Delikta Odszkodowania to nowoczesna kancelaria odszkodowawcza. Większość kontaktu z klientem prowadzimy zdalnie z wykorzystaniem systemu informatycznego i telefonu.