Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny doradca klienta

GOBA DYNAMIC MANAGEMENT sp. z o.o.

6 5009 000 brutto / mies.
  • Unii Lubelskiej 19, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00, 9:00-17:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Unii Lubelskiej 19

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Mailowa i telefoniczna obsługa zapytań klientów w języku niemieckim,

  • Obsługa sklepu online z meblami,

  • Zarządzanie danymi w programie ticketingowym (ZenDesk), środowisku sklepowym (PrestaShop) oraz programie obsługi zamówień (AfterBuy),

  • Doradztwo telefoniczne i mailowe w zakresie oferty sklepu,

  • Rozwiązywanie przypadków reklamacji,

  • Stały kontakt z wewnętrznym działem zakupów i działem przyjmowania zamówień. w strukturach producenta.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie "native speaker" lub C1/C2,

  • Doświadczenie w obsłudze klientów niemieckojęzycznych,

  • Znajomość form mówionych i pisanych, typowych dla obsługi klientów końcowych e-commerce,

  • Nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • Doświadczenie w obsłudze zapytań i rozwiązywaniu sporów na Amazon będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w agencji, w której polskie firmy outsourcują sprzedaż i obsługę klientów w języku niemieckim,

  • Młody zespół pasjonatów,

  • Rozwój w projekcie e-commerce, który ma szansę urosnąć do rangi sklepu znanego w wielu krajach,

  • Multisport.

O nas

Die Besten 99 to jedyna agencja w Polsce, w której polskie firmy outsourcują sprzedaż i obsługę klientów w języku niemieckim. Doskonale rozumiemy kulturę biznesową w Niemczech i mentalność niemieckich przedsiębiorców, a także standardy obsługi klienta. Nasz zespół to pasjonaci języka niemieckiego, marketingu i handlu z Niemcami na partnerskich warunkach.