Oferta pracy

Telefoniczny Doradca Klienta ds. Reklamy

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż telefoniczna ofert dedykowanych dla klientów biznesowych

  • Doradztwo Klientom rozwiązań związanych z promocją, reklamą i marketingiem

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

  • Budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z Klientami

  • Inicjowanie, kreowanie i realizacja nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby Twoich Klientów.

Nasze wymagania

  • Wysoka orientacja na realizację celów

  • Wiara we własne umiejętności i otwartość na ludzi

  • Chęć rozwoju, zdobywania wiedzy i podnoszenia kompetencji

  • Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym

To oferujemy

  • pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • stałe godziny pracy umożliwiające Ci godzenie życia zawodowego z prywatnym

  • stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego plus premii

  • realną perspektywę awansu w ramach struktury firmy

  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych podnoszącej Twoją wartość na rynku pracy

  • możliwość łączenia swoich pasji z życiem zawodowym poprzez udział w tematycznych projektach prowadzonych przez naszą firmę.

  • Benefity

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • miła atmosfera

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Polska Press to wiodąca grupa medialna w Polsce. Jesteśmy wydawcą regionalnych dzienników, serwisów informacyjnych, serwisu naszemiasto.pl oraz wielu periodyków branżowych. Nasze serwisy odwiedza ponad 17,2 milionów użytkowników miesięcznie.

Znasz nas pod takimi markami, jak: Głos Szczeciński, gs24.pl, mmtrendy.pl, strefabiznesu.pl, telemagazyn.pl.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.