Oferta pracy

Telefoniczny Doradca Klienta ds. Reklamy

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Zanim rozpoczniesz pracę, zapewnimy Ci pełen pakiet wdrożeniowy składający się z:

• pełnego wsparcia organizacyjnego, w tym wsparcia managerskiego i opieki doświadczonych pracowników

• pakietu szkoleń rozwojowych, podczas których nauczymy Cię jak diagnozować potrzeby klienta, jak rozmawiać językiem korzyści, jak prowadzić negocjacje

• pakietu szkoleń produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty skierowane do klienta biznesowego.

Twoje zadania:

• sprzedaż telefoniczna ofert dedykowanych dla klientów biznesowych

• doradztwo Klientom rozwiązań związanych z promocją, reklamą i marketingiem

• realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

• budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z Klientami

• inicjowanie, kreowanie i realizacja nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby Twoich Klientów.

Nasze wymagania

• wysoka orientacja na realizację celów

• wiara we własne umiejętności i otwartość na ludzi

• chęć rozwoju, zdobywania wiedzy i podnoszenia kompetencji

• doświadczenie w pracy z klientem biznesowym.

To oferujemy

  • pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • stałe godziny pracy umożliwiające Ci godzenie życia zawodowego z prywatnym

  • stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego plus premii

  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych podnoszącej Twoją wartość na rynku pracy

  • możliwość łączenia swoich pasji z życiem zawodowym poprzez udział w tematycznych projektach prowadzonych przez naszą firmę.

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • miła atmosfera

  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie Internetu

  • Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

  • Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polska Press to wiodącą grupa medialna w Polsce. Od lat działamy jak agencja reklamowa oferując naszym klientom kompleksowe kampanie, które poza prasą obejmują serwisy internetowe, media społecznościowe, urządzenia mobilne, eventy i akcje specjalne.

W województwie zachodniopomorskim jesteśmy największą firmą w branży. Znasz nas pod takimi tytułami jak m.in.: „Głos Szczeciński”, gs24.pl, naszemiasto.pl, „Strefa Biznesu”. Każdego dnia nasz zespół sprawia, że sieć naszych portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych staje się jeszcze większa.

Jeśli potrafisz sprawić, żeby klient był na TAK, szukasz firmy, z którą chcesz się związać na dłużej,

nie obawiasz się wyzwań i chcesz zyskać możliwość zdobycia doświadczenia - zgłoś się do nas!

Przewiń do profilu firmy