Telefoniczny Doradca Klienta ds. Reklamy

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż telefoniczna ofert dedykowanych dla klientów biznesowych

  • doradztwo Klientom rozwiązań związanych z promocją, reklamą i marketingiem

  • realizacja indywidualnych celów sprzedażowych

  • budowanie i podtrzymywanie długoterminowych relacji biznesowych z Klientami

  • inicjowanie, kreowanie i realizacja nowych pomysłów i rozwiązań w oparciu o potrzeby Twoich Klientów.

Nasze wymagania

  • wysoka orientacja na realizację celów

  • wiara we własne umiejętności i otwartość na ludzi

  • chęć rozwoju, zdobywania wiedzy i podnoszenia kompetencji

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym.

To oferujemy

  • pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • stałe godziny pracy umożliwiające Ci godzenie życia zawodowego z prywatnym

  • stabilne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego plus premii

  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych podnoszącej Twoją wartość na rynku pracy

  • możliwość łączenia swoich pasji z życiem zawodowym poprzez udział w tematycznych projektach prowadzonych przez naszą firmę.

Benefity

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • ekipa zgranych ludzi

  • biuro w dogodnej lokalizacji

  • efektywne szkolenia z technik sprzedaży i naszych produktów

Zanim rozpoczniesz u nas pracę, zapewnimy Ci kompleksowy proces wdrożeniowy:

  • pełnego wsparcia organizacyjnego, w tym wsparcia managerskiego i opieki doświadczonych pracowników

  • pakietu szkoleń rozwojowych, podczas których nauczymy Cię jak diagnozować potrzeby klienta, jak rozmawiać językiem korzyści, jak prowadzić negocjacje

  • pakietu szkoleń produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty skierowane do klienta biznesowego.

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych. Jesteśmy wydawcą regionalnych dzienników, tygodników, serwisów informacyjnych, serwisu naszemiasto.pl oraz wielu periodyków branżowych.

Znasz nas pod takimi tytułami jak m.in.: „Dziennik Głos Szczeciński”, gs24.pl, telemagazyn.pl czy strefabiznesu.pl.

Przewiń do profilu firmy