Telefoniczny Doradca Klienta e-commerce (praca zdalna/Home Office) dla osoby z orzeczeniem

FALLWORK SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
FallWork Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta nowej marki e-commerce, która jest ogólnopolskim serwisem internetowym, poszukujemy osoby na stanowisko:

Jeśli chcesz pracować w Home Office i masz doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta ta oferta jest dla Ciebie!

Jak będą wyglądały Twoje obowiązki:

  • Codzienny telefoniczny kontakt z klientami w całym kraju
  • Obsługa połączeń wychodzących i przychodzących
  • Dbanie o najwyższą jakość prowadzonych rozmów (Twój profesjonalizm i kultura osobista pełnią kluczową rolę)
  • Realizacja założonych celów operacyjnych projektu
  • Tworzenie baz danych i ewidencja podjętych kontaktów
  • Udzielanie pełnej informacji drogą telefoniczną i e-mailową
  • Pomoc w importowaniu danych
  • Przyjmowanie ewentualnych reklamacji i uwag ze strony klientów
  • Raportowanie wyników do przełożonego
  • Promocja marki i firmy

Nasze Wymagania:

  • Systematyczność i nastawienie na realizację celów
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - najlepiej w telefonicznej sprzedaży lub obsłudze klienta
  • Samodzielność i szybkość w działaniu
  • Dobra organizacja pracy
  • Swobodna komunikacja i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność słuchania, doradzania i wyboru najlepszych rozwiązań
  • Dobra znajomość komputera i umiejętność sprawnego pisania na klawiaturze
  • Gotowość do pracy w wymiarze etatu w formule Home Office
  • Orzeczenie o niepełnosprawność

Aby podjąć pracę MUSISZ mieć dostęp do stałego i stabilnego łącza Internetowego oraz znajomość obsługi komputera. Jako członek naszego zespołu otrzymasz wszystkie narzędzia pracy.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na samodzielnym stanowisku na zasadzie Home Office
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy i świetny zespół
  • Możliwość szybkiego zatrudnienia, po pozytywnie zakończonej rekrutacji
  • Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • Praca dla marki e-commerce
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.
W CV lub wiadomości proszę o umieszczenie informacji o posiadanym stopniu niepełnosprawności.
Ważne! W związku, że od 25 maja 2018 r. weszły w życie przepisy tzw. RODO, czyli Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych, konieczna jest aktualizacja zgód na przetwarzanie danych. Nowa zgoda powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

W przypadku zainteresowania udziałem w ew. przyszłych procesach prowadzonych poprzez FallWork, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy, można udzielić także dobrowolnej dodatkowej zgody, która powinna brzmieć:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych zapraszamy do wysłania swojego CV wraz z klauzulą za pośrednictwem serwisu.

Nr Cert. AP nr 6231
LIDER W SEKTORZE USŁUG PERSONALNYCH W POLSCE.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy