Logo Pracuj.pl

brutto / godz.
  • Ełk, warmińsko-mazurskie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), Sobota dla chętnych
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + prowizja + nadgodziny

CAF CALL SP. Z O.O.

Armii Krajowej 21A

Ełk

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie informacji przez telefon
  • Obsługa stałych klientów
  • Przeprowadzanie ankiet telefonicznych
  • Obsługa infolinii
  • Aktualizacja bazy danych

Nasze wymagania

  • Komunikatywność
  • Dobra dykcja i miły głos
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Kartę Multisport
  • Opiekę Medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe Nationale-Nederlanden
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze klienta
  • Przyjazną atmosferę
  • Bonusy w każdej kampanii
  • Dodatki motywacyjne za przepracowaną ilość godzin
  • Pracę w biurze w centrum miasta
  • Możliwość pracy hybrydowej po przeszkoleniu w siedzibie firmy
  • Praca w godzinach:12:00 - 20:00 (od min. 6h do 8h dziennie wg grafiku)
  • Wolne weekendy - sobota dla chętnych

O nas

CAF Call Sp. z o.o. jest nowoczesną dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizujemy się w doradztwie i realizacji projektów w obszarze pozyskiwania wsparcia dla największych organizacji pozarządowych w Polsce i na świecie. Od wielu lat zdobywaliśmy doświadczenie w firmach, które od lat specjalizują się w marketingu. Współpracujemy z wiodącymi firmami na polskim oraz europejskim rynku i dostarczamy wszelkich rozwiązań, by każdy Klient był zadowolony ze współpracy z nami.

Telefoniczny doradca klienta, Armii Krajowej 21A, Ełk