Logo Pracuj.pl

Telefoniczny doradca klienta

CLOUD CALL CENTER sp. z o.o.O firmie

4 450–5 400
brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    elastyczny grafik, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z klientem - połączenia wychodzące
  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu
  • Weryfikacja uzupełnionych formularzy przesłanych przez firmy
  • Badanie potrzeb klientów B2B oraz B2C
  • Współpraca przy ciekawych projektach

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dobra dykcja
  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na cel
  • Dyspozycyjność w skali tygodnia minimum 32h, chętnie 40h lub więcej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w call center lub w obsłudze klienta, ale niekonieczne
  • Mile widziany status ucznia/studenta - niekonieczny

To oferujemy

  • Gwarantowaną stawkę godzinową 25 zł brutto
  • Dodatkowe premie miesięczne - nawet do 40%
  • Pracę w stałych godzinach
  • Bazę klientów zapewnianą przez firmę
  • Praca na przejrzystym systemie obsługi call center vicidial
  • Bieżące wsparcie doświadczonego Managera
  • Firmowy laptop oraz słuchawki
  • Szkolenie wstępne i projektowe
  • Płatną przerwę na 8,5h pracy otrzymujesz do godziny (55-60 minut) przerwy każdego dnia

Benefity

  • elastyczny czas pracy

O nas

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny oraz uzupełnianie formularzy online. Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub call center to ta oferta czeka na Ciebie.

Telefoniczny doradca klienta, Gorzów Wielkopolski