Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny doradca klienta

ZDROWIE W FIRMIE SERWIS sp. z o.o.

  • Kapelanka 17, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Kapelanka 17

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zapytań napływających z kampanii Google Ads oraz Social Media

  • prowadzenie procesu doradczego i sprzedażowego

  • przygotowywanie rekomendacji dla klientów

  • aktywne doradztwo w zakresie wyboru opieki medycznej

  • opracowywanie skryptów przy współpracy z Zespołem sprzedażowym

  • analiza i raportowanie wyników

  • realizowanie powierzonych celów handlowych

Nasze wymagania

  • praktycznej znajomości technik sprzedaży i obsługi klienta popartej sukcesami

  • umiejętność prowadzenia procesu doradczego i tworzenia rekomendacji dla klientów

  • samodzielności w zarządzaniu procesem doradczo-handlowym

  • dynamicznej aktywności

  • dokładności i zaangażowania

  • skutecznego zarządzania czasem i zadaniami

  • 2-letnie doświadczenia na stanowisku związanym ze sprzedażą/doradztwem B2B

  • mile widziane doświadczenia w realizacji sprzedaży zdalnej do klientów B2B.

To oferujemy

  • stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę z programem prowizji

  • długoterminowe warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • profesjonalną współpracę z ekspertami w dziedzinie doradztwa i sprzedaży

  • zgrany i przyjazny team

O nas

Jesteśmy Zdrowie w firmie - naszą specjalnością są prywatne ubezpieczenia zdrowotne i abonamenty medyczne dopasowane do potrzeb małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Współpracujemy z najlepszymi i najpopularniejszymi sieciami medycznymi w Polsce. Dzięki tej współpracy, wdrażane przez nas rozwiązania prywatnej opieki medycznej, są dopasowane do potrzeb zarówno pracowników, jak i struktury firmy.

Poszukujemy sprzedawcy opieki medycznej dla firm na stanowisku 🕵 Junior Managera.

Rozwijamy jeden z największych projektów w branży prywatnej opieki medycznej. Dołącz do naszego zespołu! 🙋

Otrzymasz do dyspozycji biuro, wszelkie niezbędne narzędzia do pracy, pracę z możliwością progresywnego rozwoju kariery i wynagrodzenia. Gwarantujemy uczestnictwo w jednym z najciekawszych projektów sprzedaży prywatnej opieki medycznej w Polsce.