Oferta pracy

Telefoniczny Doradca Klienta

Columbus Energy S.A.

Jasnogórska 9

Prądnik Biały

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Umawianie spotkań bezpośrednich oraz telekonferencji z potencjalnymi Klientami dla członków zespołu handlowego.

  • Ustalanie najlepszej możliwej trasy przejazdu od Klienta do Klienta.

  • Dbanie o aktualizację danych w systemie CRM.

  • Przygotowanie wstępnych ofert dla handlowców.

  • Dbanie o utrzymywanie wysokiego standardu obsługi Klienta.

  • Monitorowanie realizacji zadań w sposób zapewniający terminową i efektywną obsługę Klienta.

  • Brzmi jak szablon, ale naprawdę zależy nam na budowaniu długotrwałych i przyjacielskich relacji z Klientem :)

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i szczera satysfakcja z wykonywania powierzonych zadań.

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku polegającej na wsparciu działu handlowego oraz bezpośredniej pracy z Klientem.

  • Umiejętności pracy w zespole.

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętności prowadzenia rozmów z Klientami indywidualnymi i biznesowymi.

  • Poczucia odpowiedzialności, a nie delegowania zadań i rozkładania rąk.

  • Pozytywnego nastawienia, samodzielności, dobrego zarządzania czasem i szczerej chęci nauki.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy. To nie są puste słowa!

  • Pracę u autentycznego, a nie samozwańczego lidera rynku OZE, gdzie masz szansę na rozwój kariery i super pracę na lata.

  • Szeroki zakres szkoleń i możliwość rozwoju osobistego.

  • Zaopiekujemy się Tobą i poczujesz czym jest dla nas #TROSKA

  • Nie będziesz się nudził, ani żałował, że tu pracujesz.

  • W pracy możesz podnieść sobie ciśnienie kawą…

  • a po pracy możesz podnieść sobie ciśnienie ćwicząc z Multisport.

  • Zadbasz o poprawę klimatu na Ziemi, a my zadbamy o dobrą atmosferę w pracy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta MultiSport

Jesteśmy najczęściej wybieranym dostawcą domowej fotowoltaiki w Polsce – oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów, firm i rolników. Dostarczamy kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.

Tworzymy zespół ludzi, którzy wierzą, że dzięki energii ze Słońca nasz świat może być lepszy – zarówno pod względem ekologii, jak i ekonomii.

Oferujemy Klientom dostęp do przyszłości – poprzez instalacje fotowoltaiczne, magazyny energii oraz pompy ciepła. Rozwijamy też rozwiązania dla elektromobilności.

Przewiń do profilu firmy