Logo Pracuj.pl

Telefoniczny doradca klienta

Inwest Inkaso Kancelaria Prawna Inwest InkasoO firmie

3 200–6 000
brutto / mies.
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + prowizja + nadgodziny

Inwest Inkaso Kancelaria Prawna Inwest Inkaso

Duńska 3/5

Bałuty

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie aktywnych negocjacji telefonicznych,
  • wyjaśnienie przyczyn opóźnień w zakresie braku płatności,
  • motywowanie Klientów do zapłaty,
  • dbałość o terminową realizację celów

Nasze wymagania

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Prowadzenie rozmów z dłużnikami
  • Łatwość w komunikacji,
  • Rzetelne komunikowanie o problemie,
  • Dbałość o komunikacje,
  • Sumienność ,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/współpracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Benefity
  • dodatkowe świadczenia socjalne

O nas

Inwest Inkaso z siedzibą w Łodzi to wyspecjalizowany podmiot w obsłudze przedsiębiorstw w zakresie windykacji wierzytelności łącznie z profesjonalną windykacja terenową, windykacją sądową i wsparciem egzekucji komorniczej.

Telefoniczny doradca klienta, Duńska 3/5, Bałuty, Łódź