Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny doradca klienta

Prof.Cosmetica Sp. z o.o.

  • Łomianki, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Chantarelle to znana marka z 15-letnim doświadczeniem na rynku kosmetyki profesjonalnej dla gabinetów kosmetycznych i medycyny estetycznej. Współpracujemy z partnerami w 17 krajach, nasze dermo-kosmetyki i autorskie lasery kosmetyczne zdobywają najważniejsze nagrody branżowe, prowadzimy badania naukowe nad trudnymi problemami skóry, a składniki aktywne sprowadzamy z całego świata.

Obecnie poszukujemy Szkoleniowca o mocnym backgroundzie merytorycznym. Jeżeli pasjonuje Cię kosmetologia i medycyna estetyczna, masz kilkuletnie doświadczenie w zawodzie i lubisz występować w roli eksperta to właśnie Ciebie szukamy.

Opis stanowiska:

  • Realizowanie celów sprzedażowych
  • Prowadzenie szkoleń produktowych
  • Sprzedaż profesjonalnych produktów i laserów kosmetycznych do salonów kosmetycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej na powierzonym terenie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych oraz rozwój współpracy z istniejącymi klientami firmy
  • Prezentowanie oferty, doradztwo produktowe
  • Raportowanie osiąganych wyników

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe kosmetologia lub pokrewne
  • Kilkuletnie doświadczenie w zawodzie kosmetologa
  • Pasja i chęć nauki, podążanie za trendami
  • Dobra organizacja pracy i proaktywność

Oferujemy:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość nauki i udziału w ważnych imprezach branżowych
  • Dużą samodzielność w zakresie powierzonych zadań
  • Elastyczne podejście, częściowo pracę zdalną
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Forma umowy do uzgodnienia

Ogłoszenie archiwalne