Telefoniczny doradca klienta

CLOUD CALL CENTER sp. z o.o.

3 6005 000 brutto / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00, 9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Twój zakres obowiązków

Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny oraz wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu, weryfikacja uzupełnionych formularzy i badanie potrzeb klientów. Praca przy ciekawych projektach bez elementu sprzedaży.

Nasze wymagania

Biegła obsługa komputera

Szybkie i stabilne łącze Internetowe

Dobra dykcja

Umiejętności interpersonalne do nawiązywania kontaktów z klientami

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Komunikatywna znajomość języka polskiego

To oferujemy

Umowa zlecenie z pełnym ubezpieczeniem ZUS

Studenci do 26r. życia wynagrodzenie netto=brutto

Bonus za podpisanie umowy - dodatkowe wynagrodzenia w wysokości 360 zł brutto

Praca na przejrzystym systemie obsługi call center vicidial (zapewnione pełne szkolenie)

Przejrzysty system wynagrodzeń (gwarantowana podstawa oraz premia miesięczna)

Statystyki premii widoczne na bieżąco online

Firmowy laptop oraz słuchawki

Szkolenie wstępne i projektowe

Płatna przerwa na 8,5h pracy otrzymujesz do godziny (55-60 minut) przerwy

Otrzymujesz wynagrodzenie za czas spędzony na szkoleniach grupowych, szkoleniach indywidualnych, pracy na kampanii oraz przerwach

Prowizje za efektywne polecenia kolejnych osób do pracy z nami.

Merytoryczne wsparcie i bieżące szkolenia 1:1 oraz grupowe

Stawka godzinowa z maksymalną premią nawet 25 zł brutto

O nas

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny oraz uzupełnianie formularzy online. Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub call center to ta oferta czeka na Ciebie.