Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Telefoniczny Doradca Klienta Niemieckojęzycznego

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W3 INTERNET SERVICES

    Pracujemy z ludźmi i dla ludzi. Już od ponad 5 lat – z samego serca Bydgoszczy – wspieramy klientów w całej Europie w dokonywaniu właściwych wyborów zakupowych. Wtedy, gdy urządzają pierwsze mieszkanie; gdy zmieniają aranżację salonu; gdy siedząc w starym fotelu szukają już nowego.

    W3 Internet Services to specjaliści skutecznego rozwoju platform internetowych. Naszą branżą strategiczną jest sprzedaż produktów Home & Living. Meble i wyposażenie wnętrz to nasza pasja, a satysfakcja klienta to nasz główny cel.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy i strategią budowania silnego zespołu specjalistów poszukujemy od zaraz utalentowanej osoby na stanowisko:
    Branża: meble i sprzęt AGD
    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Główne zadania:

    • Pozytywna i profesjonalna komunikacja z klientami niemieckojęzycznymi (kontakt telefoniczny i e-mailowy),
    • Proaktywne działania sprzedażowe poprzez narzędzia e-commerce (chat, hotline),
    • Rozpoznawanie potrzeb klienta i oferowanie produktów z aktualnego asortymentu sklepu,
    • Wsparcie klienta w procesach posprzedażowych,
    • Dokumentacja działań w systemach ticketingowych i logistycznych.

    Profil kandydata:

    • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
    • znajomość i sprawne korzystanie z pakietu Office (MS Word, MS Excel, MS Power Point),
    • umiejętność pracy w zespole,
    • kreatywność i otwartość na nowe wyzwania,
    • doświadczenie w pracy w Dziale Obsługi Klienta,
    • znajomość języka angielskiego, francuskiego lub hiszpańskiego będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę,
    • lokalizację w samym centrum Bydgoszczy,
    • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
    • wyjątkową atmosferę w środowisku międzynarodowym,
    • pakiet indywidualnych szkoleń.

    Jeśli myślisz niestandardowo, doskonale komunikujesz się w języku niemieckim i potrafisz rozmawiać z ludźmi – czekamy na Twoją aplikację!

    W przesyłanych dokumentach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez JMS Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.