Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny doradca klienta

KNOP KRZYSZTOF ARENA

3 0007 000 brutto / mies.
  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + prowizja

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy współpracowników na terenie całej Polski (praca zdalna)

nas będziesz zajmować się:

telefoniczną obsługą Klienta (kontakt z Klientem, negocjacje i podpisywanie umów),,

pozyskiwaniem własnych klientów (za pomocą sprawdzonych narzędzi),

obsługą wniosków przekazywanych Call Center (kontakt z Klientem, negocjacje i podpisywanie umów),

Nasze wymagania

  • Jeżeli masz doświadczenie w obsłudze klienta i negocjacje nie są Ci obce,

  • lubisz kontakt z ludźmi, również telefoniczny,

  • masz łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji biznesowych,

  • szybko się uczysz,

  • potrafisz planować własną pracę,

  • doświadczenie w branży windykacyjnej będzie dodatkowym atutem,

To oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia i kompetencji zawodowych w branży

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja

  • pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00

  • wdrożenie oraz szkolenia

  • w okresie próbnym umowa zlecenie, następnie umowa o pracę lub B2B

O nas

Arena Inkaso firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku windykacji, pomagająca polskim przedsiębiorcom odzyskiwać zaległe należności w Polsce i zagranicą.