Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Telefoniczny Doradca Klienta

Unique People sp. z o.o.

  • Tarnów

    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • Udzielanie informacji w obszarze powierzonych kompetencji,

  • Budowanie bazy klientów,

  • Umawianie ponownych kontaktów wstępnie zainteresowanych klientów

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji,

  • Zaangażowanie w powierzone zadania,

  • Chęć rozwoju.

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie - 19,70 zł brutto za każdą godzinę pracy + premia,

  • Elastyczny grafik, dzięki czemu możesz połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami,

  • Pracę w młodym i zgranym zespole,

  • Pakiet wdrożeniowy i wsparcie przełożonego na każdym kroku,

  • Szansę na rozwój w strukturach firmy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu!

Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 27584 prowadzi kompleksowy zakres usług rekrutacyjnych dla wszystkich spółek CCIG Group.

Stanowisko: Telefoniczny Doradca Klienta

Przewiń do profilu firmy