Telefoniczny Doradca Klienta w Dziale Sprzedaży Usług Medycznych z językiem niemieckim

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.O firmie

Polski Bank Komórek Macierzystych S.A.

aleja Jana Pawła II 29

Wola

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Zajmujemy się specjalistycznym kontaktem telefonicznym i mailowym z Rodzicami zainteresowanymi zabezpieczeniem komórek macierzystych swojego dziecka, pobieranych przy porodzie. Co ważne! Kontakt z Klientem następuje tylko w momencie, gdy on sam wykaże zainteresowanie usługami firmy.

Nasze wymagania

  • Oczekujemy biegłej znajomości języka niemieckiego
  • Zależy nam na podjęciu długofalowej współpracy z osobą, którą cechuje pozytywne nastawienie, samodzielność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z Klientem

To oferujemy

  • Pracę w miłej atmosferze, odległej klimatowi korporacyjnemu
  • Pracę od pn-pt w godzinach 08:30-16:30 / 10:00-18:00 / 12:00-20:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i prowizję
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę zdalną
  • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do podjęcia współpracy
  • Szkolenie, które odbywa się w Warszawie i trwa 2 tygodnie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku

Jesteśmy największym bankiem komórek macierzystych w Polsce. Zaufało nam już ponad 400 000 Rodziców, co stanowi 85% Rodziców, którzy podjęli decyzję o bankowaniu komórek macierzystych przy porodzie.

Jakość PBKM potwierdzają najważniejsze na świecie certyfikaty i zaufanie jakim darzą nas takie instytucje jak Ministerstwo Zdrowia, czy Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników. Nasze doświadczenie to także największa w Polsce, udokumentowana ilość komórek macierzystych wydanych do przeszczepień.

Telefoniczny Doradca Klienta w Dziale Sprzedaży Usług Medycznych z językiem niemieckim, aleja Jana Pawła II 29, Wola, Warszawa