Oferta pracy

Telefoniczny Doradca Klienta

3-2-1 SPRZEDANE! powered by OTOMOTO at OLX GroupO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • będziesz telefonicznie budować długofalowe relacje z klientami biznesowymi

  • będziesz edukować Klientów odnośnie funkcjonowania platformy 321Sprzedane

  • będziesz przygotowywać informacje o sprzedawanych samochodach oraz weryfikować dokumenty

  • wesprzesz proces sprzedaży podczas licytacji internetowych na platformie 321Sprzedane

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży, najlepiej telefonicznej

  • w negocjacjach czuje się jak ryba w wodzie, a jej/jego umiejętności negocjacyjne to coś więcej niż pytanie „jaka cena ostateczna?"

  • wiedza czym jest analiza potrzeb i stosowanie jej w praktyce

  • umiejetność radzenia sobie z obiekcjami klientów „Panie, a na co mi to?”

  • nie boisz się kontaktu telefonicznego wychodzącego do z klientów

  • sumienność, dokładność, a jednocześnie szybkość w działaniu

  • świetna zorganizacja prcy własnej

Mile widziane

  • zainteresowanie motoryzacją lub chociaż umiejętność odróżnienia Multipli od Mondeo

To oferujemy

  • nieformalne środowisko pracy

  • umowę o pracę wraz z pakietem benefitów

  • realny wpływ na biznes

  • Wynagrodzenie 4000 - 4300 + 50% premii uzależnionej od wyniku sprzedażowego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

3-2-1 SPRZEDANE! powered by OTOMOTO at OLX Group

3-2-1 SPRZEDANE! (powered by OTOMOTO) zajmuje się odkupem samochodów od klientów indywidualnych jak i biznesowych oraz dalszą odsprzedażą do firm profesjonalnie zajmujących się handlem autami. Dalsza sprzedaż realizowana jest za pomocą własnej platformy aukcyjnej. Potrzebujemy osób do wsparcia sprzedaży na platformie.

Przewiń do profilu firmy