Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Telefoniczny doradca klienta

IHOMES sp. z o.o.

3 0005 000 brutto / mies.
  • Prosta 20, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Prosta 20

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt telefoniczny z klientami i partnerami iHomes

  • Budowanie relacji z klientem

  • Badanie potrzeb klientów

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań agentów

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • Praca z systemem CRM

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy call center

  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

  • Życzliwe usposobienie

  • Komunikatywność

  • Zadaniowość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Biegła znajomość języka polskiego

  • Biegłość w obsłudze komputera

  • Ogólne zainteresowanie rynkiem nieruchomości

To oferujemy

  • Okazję do rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i zgranym zespole

  • Motywacyjny system wynagrodzenia dając również poczucie bezpieczeństwa

  • Możliwość bycia częścią rewolucyjnego projektu na rynku nieruchomości

  • W przyszłości możliwość pracy zdalnej

  • Komfortowe biuro w centrum Warszawy

O nas

O nas

“Twoja osobista marka to obietnica dla Twoich klientów...Obietnica jakości, spójności, kompetencji i niezawodności.” - Jason Hartman

iHomes

Wycena, decyzja, transakcja.

Dzięki zaawansowanej technologii przyspieszamy proces kupna i sprzedaży nieruchomości.

Udostępniamy darmową i wiarygodną wycenę mieszkania opartą o rzeczywiste dane transakcyjne jak i również o dane ofertowe. Przedstawimy ofertę szybkiego odkupu za gotówkę przez spółkę iHomes lub reprezentację przy sprzedaży na wolnym rynku.

Dołącz do nowoczesnej i rozwijającej się w całej Polsce firmy technologicznej i weź aktywny udział w cyfrowej rewolucji w branży nieruchomości.

Jeżeli jesteś osobą relacyjną, życzliwą, otwartą i sumienną a także chcesz mieć wpływ na budowanie czegoś dużego to dołącz do naszego zespołu, który jest świadomy, współpracuje ze sobą, realizuje potrzeby, wzajemnie się inspiruje i stale rozwija.

iHomes jest platformą łącząca w płynny sposób rynek inwestycyjny z branżą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Budujemy ogólnopolską markę, która pełni rolę gwaranta w bezpiecznym procesie sprzedaży nieruchomości.

Jesteśmy jedną z pierwszy firm z obszaru iBuyingu w Polsce, dlatego jeżeli chcesz brać udział w ewolucji rynku nieruchomości razem z nami wyślij do nas swoje CV a my w ciągu kilku dni na nie odpowiemy.