Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny Doradca Klienta

MedicCentre sp. z o.o.

3 00012 000 brutto / mies.
  • Wiertnicza 89, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Wiertnicza 89

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych

  • Bieżące raportowanie według obowiązujących standardów

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy i budowanie relacji z Klientem

  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Sumienne wykonywanie obowiązków

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Atrakcyjny system prowizyjny

  • Dodatkowy system motywacyjny (indywidualny i zespołowy)

  • Szkolenia produktowe i sprzedażowe

  • Wyjazdy szkoleniowe i imprezy integracyjne

  • Możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowych kompetencji

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy, w młodym, energicznym i profesjonalnym zespole,

  • Możliwości awansów w strukturach firmy

  • Pakiet prywatnej opieki medycznej

  • Zajęcia sportowe

O nas

MEDICCENTRE Sp. z o.o.

MedicCentre Sp. z o.o. jest największym partnerem Grupy LUX MED świadczącej usługi polegającej na sprzedaży pakietów prywatnej opieki medycznej dla klientów indywidualnych i biznesowych.

Chcesz się rozwijać w dynamicznie rozwijającej się firmie ? Lubisz wyzwania? Cenisz bezpieczeństwo i szukasz stabilnego miejsca pracy, w którym będziesz mógł pogodzić swoje pasje i życie rodzinne z karierą ? Dołącz do MedicCentre operator medyczny Grupa LUXMED