Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny doradca klienta

Biomag Poland Sp z o.o

2 5004 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kościuszkowców 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Kościuszkowców 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów przez telefon, doradztwo i opieka;

  • współpraca i opieka nad ambasadorami i dystrybutorami;

  • budowanie i podtrzymywanie relacji z klientami;

  • budowanie marki, zbieranie opinii, referencji itp.

  • doradztwo w sprawie użytkowania naszych produktów;

  • edukacja klientów w sprawie używania naszych urządzeń;

  • rejestrowanie potrzeb klientów i rozwiązywanie ich problemów;

  • szkolenie i opieka z użytkowania urządzeń po zakupie.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość programu office;

  • empatyczne podejście do klienta;

  • chęć pracy z klientem w różnych środkach komunikacji;

  • konsekwencja i nieustępliwość w działaniu;

  • podejmowanie inicjatywy i ciągły rozwój nad usprawnianiem biura obsługi klienta;

  • skrupulatność oraz systematyczność w działaniu;

  • doskonała znajomość środowiska cyfrowego (praca na crm, internet, instagram, facbookitp, youtube.);

  • umiejętność tworzenia rozwiązań dla klienta.

To oferujemy

  • Pracę w ciekawej rozwijającej się firmie;

  • Stałe wynagrodzenie;

  • Możliwość rozwoju i szkoleń w tym zakresie;

  • Samodzielności na danym stanowisku;

  • Możliwość tworzenia powstającego działu BOK;

  • Premie za dobrze wykonywaną pracę;

  • Możliwość stworzenia własnego środowiska i atmosfery pracy.

O nas

Biomag Poland to importer urządzeń do magnetoterapii dla ludzi i zwierząt. Jesteśmy małą firmą z dużym potencjałem. Reprezentujemy producenta aparatury do magnetoterapii. Biomag rozwija rynek rehabilitacji, sprzedając i wypożyczając urządzenia m.in. dla klientów indywidualnych, gabinetów, szpitali, gabinetów weterynaryjnych, stajni, fundacji itp. Poszukujemy osoby do obsługi klienta.