Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny doradca klienta

CERTYFIKACJA KRAJOWA sp. z o.o.

5 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:aby podnieść sukces wystarczą 4 godziny dziennie pełnego zaangażowania
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki + prowizja

Jana Sebastiana Bacha 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy operatywnych osób, uwielbiających kontakt z ludźmi, urodzonych sprzedawców, których motywują wyzwania.

  • Do Twoich zadań należeć będzie AKTYWNE pozyskiwanie klientów biznesowych

  • Najlepsi będą otrzymywali ciepłe lidy

  • Realizacja wyznaczonych miesięcznych celów sprzedażowych.

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami.

  • Reprezentowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku.

  • Samodzielność i zorientowanie na cel.

  • Tutaj aby odnieść spektakularny sukces musisz poświęcić 3-4 godziny dziennie, najlepiej w przedziale 10:00-14:00.

  • Jeśli masz na to czas zapraszamy na pokład !

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży.

  • Systematyczność.

  • Łatwość nawiązywania kontaktów.

  • Wykształcenie minimum średnie.

  • Praca zdalna lub stacjonarna.

  • Współpraca w oparciu o prowadzenie własnej działalności.

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.

  • Pewność w radzeniu sobie z obiekcjami, w oparciu o wiedzę branżową.

  • Kreatywne myślenie.

  • Wewnętrzna motywacja i determinacja w działaniu.

  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy.

To oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.

  • Bardzo atrakcyjny systemem prowizyjny.

  • Pracę przy innowacyjnych projektach.

  • Najlepsze w kraju szkolenia zwiększające umiejętności sprzedażowe.

  • Bonusy dla liderów.

  • Udział w najbardziej prestiżowych wydarzeniach w kraju- galach,

  • koktajlach biznesowych, spotkaniach networkingowych.

  • Możliwość poznania najlepszych i największych przedsiębiorców w kraju.

O nas

Certyfikacja Krajowa to najbardziej prestiżowa instytucja pracująca z najlepszymi i dla najlepszych- od 20 lat nr 1 w Polsce w wyróżnianiu i promocji firm poszukuje do działu handlowego liderów sprzedaży z terenu całej Polski.

Prowadzimy ogólnopolskie programy promocyjne, w których wyróżniamy najlepsze firmy, organizujemy coroczną Galę Biznesu oraz spotkania i konferencje branżowe. Bierzemy udział w targach i wydarzeniach biznesowych, aktywnie wspieramy projekty promujące przedsiębiorczość i wysokie standardy w biznesie.