Logo Pracuj.pl

Telefoniczny doradca klienta

CERTYFIKACJA KRAJOWA sp. z o.o.O firmie

5 000–20 000
netto (+ VAT) / mies.
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    aby podnieść sukces wystarczą 4 godziny dziennie pełnego zaangażowania
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:
    premia za wyniki + prowizja

CERTYFIKACJA KRAJOWA sp. z o.o.

Jana Sebastiana Bacha 2

Mokotów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy operatywnych osób, uwielbiających kontakt z ludźmi, urodzonych sprzedawców, których motywują wyzwania.
  • Do Twoich zadań należeć będzie AKTYWNE pozyskiwanie klientów biznesowych
  • Najlepsi będą otrzymywali ciepłe lidy
  • Realizacja wyznaczonych miesięcznych celów sprzedażowych.
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami.
  • Reprezentowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku.
  • Samodzielność i zorientowanie na cel.
  • Tutaj aby odnieść spektakularny sukces musisz poświęcić 3-4 godziny dziennie, najlepiej w przedziale 10:00-14:00.
  • Jeśli masz na to czas zapraszamy na pokład !

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży.
  • Systematyczność.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Praca zdalna lub stacjonarna.
  • Współpraca w oparciu o prowadzenie własnej działalności.
  • Wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne.
  • Pewność w radzeniu sobie z obiekcjami, w oparciu o wiedzę branżową.
  • Kreatywne myślenie.
  • Wewnętrzna motywacja i determinacja w działaniu.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy.

To oferujemy

  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.
  • Bardzo atrakcyjny systemem prowizyjny.
  • Pracę przy innowacyjnych projektach.
  • Najlepsze w kraju szkolenia zwiększające umiejętności sprzedażowe.
  • Bonusy dla liderów.
  • Udział w najbardziej prestiżowych wydarzeniach w kraju- galach,
  • koktajlach biznesowych, spotkaniach networkingowych.
  • Możliwość poznania najlepszych i największych przedsiębiorców w kraju.

O nas

Certyfikacja Krajowa to najbardziej prestiżowa instytucja pracująca z najlepszymi i dla najlepszych- od 20 lat nr 1 w Polsce w wyróżnianiu i promocji firm poszukuje do działu handlowego liderów sprzedaży z terenu całej Polski.

Prowadzimy ogólnopolskie programy promocyjne, w których wyróżniamy najlepsze firmy, organizujemy coroczną Galę Biznesu oraz spotkania i konferencje branżowe. Bierzemy udział w targach i wydarzeniach biznesowych, aktywnie wspieramy projekty promujące przedsiębiorczość i wysokie standardy w biznesie.

Telefoniczny doradca klienta, Jana Sebastiana Bacha 2, Mokotów, Warszawa