Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Telefoniczny doradca klienta

WBB FM sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Grzybowska 3

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie ciepłych połączeń (za pośrednictwem telefonii ip) do osób, które pozostawiły zgłoszenie w celu zapisania się na zajęcie próbne;

  • Prowadzenie ewidencji klientów w systemie CRM;

  • Należy prowadzić dokumentację dnia (liczba połączeń, rozmowy i terminy zajęć).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze klienta - 1 rok lub więcej;

  • Jesteśmy otwarci na uczniów bez doświadczenia - nauczymy Cię. Odpowiedzialne podejście do pracy i chęć zarabiania.

To oferujemy

  • Dochód do 2000 złotych i nawet więcej miesięcznie;

  • przejrzyste i terminowe płatności;

  • Jeśli osiągniesz dobre wyniki, Twoje zarobki nie będą miały "górnej granicy";

  • W początkowym okresie pracy, aby zapoznać się z naszą usługą, przydzielimy Ci opiekuna;

  • Praca zdalna z elastycznym harmonogramem, ale nie mniej niż 20 godzin tygodniowo między 10:00 a 21:00.

  • Możliwość bezpłatnie chodzić na zajęcia :)

O nas

Studio Baletu i Stretchingu poszukuje osoby w call center do swojego przyjaznego zespołu. Już od roku prowadzimy w Warszawie zajęcia z baletu, body-baletu, barre, stretchingu i point dla kobiet oraz dzieci. Przez ten czas ponad 200 kobiet spełniło swoje marzenia: nauczyły się baletu i już niedługo będą miały swój pierwszy spektakl . Teraz w naszym zespole pracuje 5 nauczycieli. To są baletnicy i mistrzyni w gimnastyce sportowej. W tej chwili poszukujemy uśmiechniętej, energicznej i optymistycznej dziewczyny na stanowisko call center.