Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny doradca klienta

AURINKO CAPITAL sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

AURINKO CAPITAL to polski podmiot o międzynarodowym zasięgu świadczący usługi concierge na rynku dóbr luksusowych (www.aurinkocapital.eu).

Specjalizacją firmy jest rynek diamentów i rynek ekskluzywnej biżuterii z diamentami, a jej zaplecze diamentowe i jubilerskie znajduje się w Antwerpii. AURINKO CAPITAL posiada bezpośredni dostęp do światowych ośrodków handlu diamentami zlokalizowanymi w: Antwerpii, Nowym Jorku, Bombaju oraz Hong Kongu.

Pracują dla nas międzynarodowi eksperci rynku diamentowego i światowej sławy mistrz jubilerski.

Opis stanowiska:

  • Telefoniczna obsługa klientów - współpraca z doświadczonym doradcą
  • Prezentowanie rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów
  • Archiwizacja pozyskanych informacji

Wymagania:

  • Bardzo dobra komunikatywność
  • Zaangażowanie
  • Pracowitość
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • Zapraszamy studentów

Oferujemy:

  • Przeszkolenie w zakresie telemarketingu
  • Bardzo dobre warunki pracy
  • Wynagrodzenie stałe
  • System premiowy
  • W okresie próbnym Umowa Zlecenie, po okresie próbnym Umowa o Pracę

Ogłoszenie archiwalne