Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Telefoniczny Doradca Klienta z językiem rumuńskim

Unique People sp. z o.o.

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Udzielanie kompleksowych odpowiedzi na zapytania dotyczące sklepu internetowego z branży odzieżowej,

  • Pomoc klientom z rynku rumuńskiego w składaniu zamówień, reklamacji, zwrotów,

  • Dbanie o wizerunek marki.

Nasze wymagania

  • Znajomość j. rumuńskiego w mowie i piśmie na poziomie C1,

  • Rozwinięte kompetencje komunikacyjne,

  • Umiejętność obsługi komputera,

  • Realizacja wyznaczonych celów,

  • Dyspozycyjność min. 25 h w tygodniu.

To oferujemy

  • Stabilną stawkę godzinową zależną od kompetencji językowych,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Profesjonalny pakiet wdrożeniowy,

  • Wsparcie merytoryczne przełożonego oraz działu szkoleń w wykonywaniu codziennych obowiązkowych,

  • Pracę zdalną po okresie wdrożenia we Wrocławiu (wszystko Ci zapewnimy: nocleg, wyżywienie, dojazd),

  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

Nie czekaj, wyślij nam swoją aplikację!

CCIG to wyjątkowa organizacja w branży call i contact center, tworzona przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji. Łączy światy Kontrahentów i ich klientów w sposób, który przekracza ich oczekiwania. Każdego dnia wychodzi poza utarte ścieżki, czerpie inspirację z tego, że każdy jest wyjątkowy, jutro chce ulepszać już dziś, pamiętając, że zawsze warto porozmawiać.

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencja zatrudnienia o nr. 27584, dla swojego Klienta CCIG Group poszukuje osób na stanowisko:

Telefonicznego Doradcy Klienta z językiem rumuńskim.

Przewiń do profilu firmy