Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny konsultant / konsultantka obsługi klienta

DRYWA sp. z o.o.

  • Uczniowska 40, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:9:00-17:00, 10:00-18:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Uczniowska 40

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Obsługiwanie telefonicznego ruchu przychodzącego i wychodzącego (klienci działów handlowych i aftersails)

Nasze wymagania

  • Umiejętności obsługi telefonicznej klienta

  • Praca ze skryptami rozmów

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyscyplina czasowa i umiejętność planowania czasu pracy

  • Doskonała organizacja pracy, dokładność, systematyczność, terminowość

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stałe i stabilne zatrudnienie – dogodna forma umowy,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, uzależniony od osiąganych wyników,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Możliwość kształcenia i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju i awansowania

  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole

O nas

VOLVO DRYWA - autoryzowany dealer marki Volvo, to firma z ponad 30-sto letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej na trójmiejskim rynku. Wysokie standardy i jakość obsługi w każdym aspekcie naszej działalności od samego początku są naszą wizytówką. Jako jeden z najstarszych dealerów marki Volvo w Polsce możemy pochwalić się ogromną liczbą zadowolonych klientów, a jednocześnie dzięki młodemu zespołowi ludzi, cały czas rozwijamy się i zmieniamy podnosząc poziom swoich usług.

Według nas, jednym z najważniejszych i najcenniejszych zasobów firmy są ludzie, ponieważ to oni ją tworzą i kształtują. Dlatego stawiamy na ludzi ambitnych, kreatywnych, chcących rozwijać się zawodowo, którzy również chcieliby mieć swój wkład w kształtowanie i rozwój naszej firmy.