Logo Pracuj.pl

Telefoniczny konsultant / konsultantka obsługi klienta

Health&Habits sp. z.o.o.O firmie

  • Radom
    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

Jeśli nie boisz się wyzwań, lubisz kontakt z klientem, chcesz się rozwijać i jednocześnie dobrze zarabiać to mamy dla Ciebie świetną propozycję.

Poszukujemy osób do pracy w call center do prężnie rozwijającego się zespołu sprzedażowego na stanowisko: Konsultant telefoniczny

Do Twoich zadań będzie należała:

-obsługa połączeń przychodzących i wychodzących

-wykonywanie rozmów tylko z klientami zainteresowanymi naszymi produktami

-sprzedaż telefoniczna i dobór oferty do potrzeb klienta

-utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • chęci do pracy,
  • zaangażowanie,
  • komunikatywność
  • umiejętności podstawowej obsługi komputera
  • nastawienie na realizację celu

To oferujemy

  • wysokie zarobki - już w pierwszym miesiącu 17,40zł netto/h
  • atrakcyjny system prowizyjny - Ty decydujesz ile chcesz zarabiać
  • konkursy i liczne bonusy finansowe za zaangażowanie
  • umowę zlecenie
  • praca zmianowa (2 zmiany)
  • płatne szkolenie wstępne
  • wsparcie managerów na każdy6m etapie pracy
  • praca w młodym, energicznym zespole
  • miłą atmosferę (abyś czuł się jak w domu)
  • Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

Telefoniczny konsultant / konsultantka obsługi klienta, Radom