Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telefoniczny konsultant / konsultantka obsługi klienta

PHARMA SERIES ELŻBIETA DRZAZGA

  • Płomyka 9A, Włochy, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja + nadgodziny

Płomyka 9A

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie połączeń wychodzących do Klientów z firmowej bazy danych

  • aktywne promowanie produktów firmy

  • zachęcanie Klientów do spotkania z trenerami firmy

  • opieka oraz budowanie długofalowych relacji z Klientami

  • dbanie o wysoką jakość obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • entuzjastyczne podejście do pracy, otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • sumienność i rzetelność w wykonywanych obowiązkach

  • umiejętność pracy przez rozmowy telefonicznie

  • dar przekonywania i sympatia do rozmów z ludźmi

  • wysokie umiejętność organizacji pracy własnej

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • mile widziana znajomość branży (praca w gabinecie kosmetycznym, wykształcenie kosmetyczne itp.)

  • własny komputer (telefon otrzymasz od firmy)

To oferujemy

  • praca całkowicie zdalna!! bez wychodzenia z domu

  • wynagrodzenie w oparciu o Umowę Zlecenie lub kontraktu B2B

  • 4-godzinny czas pracy od poniedziałku do piątku – 10:00-14:00 (możliwość pracy do godziny 15:00)

  • rozliczenie ew. powstałych nadgodzin i wolne weekendy

  • rozwój umiejętności: regularne szkolenia, kursy i mentoringi

  • praca w nowoczesnej firmie z długoletnią tradycją

  • zniżka na firmowe produkty

  • premia dla najlepszego pracownika miesiąca!

O nas

ORGANIC SERIES TO #ZDROWSZEPIĘKNO DOSTĘPNE NA CO DZIEŃ ZARÓWNO W PROFESJONALNYCH GABINETACH, JAK RÓWNIEŻ W DOMU DLA KAŻDEJ OSOBY PRAGNĄCEJ SPRAWDZONEJ, BEZPIECZNEJ I ZRÓWNOWAŻONEJ PIELĘGNACJI.

Tworząc dermokosmetyki Organic Series wykorzystaliśmy najnowsze osiągnięcia technologii łącząc je z dobroczynnym działaniem naturalnych składników. Stworzenie receptur, których działanie potwierdziły testy laboratoryjne to tylko jedno zadanie. Naszym celem było stworzenie czegoś dobrego nie tylko dla skóry ale i świata. W dobie rosnącego konsumpcjonizmu wierzymy, że można zadbać zarówno o najwyższej jakości efekty jak i środowisko.