Logo Pracuj.pl

Telemarketer/ka

Aristo Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • mazowieckie
    mazowieckie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • codzienny telefoniczny kontakt z aptekami
  • budowanie dobrych relacji z farmaceutami
  • znajomość produktów / oferty Aristo Pharma
  • generowanie zamówień na nasze produkty
  • wsparcie w realizacji zamówień
  • współpraca z Przedstawicielami Farmaceutycznymi
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku telemarketera lub asystenta ds. sprzedaży ( najlepiej w branży farmaceutycznej )
  • motywacja do pracy
  • umiejętność i gotowość do samodzielnego organizowania sobie pracy, bez stałego nadzoru
  • odpowiedzialność za osiągane efekty
  • bardzo dobra dykcja
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji z klientami

To oferujemy

  • elastyczny wymiar czasu pracy
  • zdobycie doświadczenia
  • motywujące wynagrodzenie
  • otwarty system bonusowy
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie karty sportowej
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, umowy o pracę lub B2B
  • zatrudnienie na pełny etat lub część etatu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Aristo Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jesteśmy firmą farmaceutyczną działającą od 2005 r. Leki AXXON przez wiele lat stosowania zyskały zaufanie lekarzy specjalistów i pacjentów dzięki wysokiej jakości, o którą dbamy od pierwszych etapów produkcji. Rozwój firmy oparty jest o wprowadzanie każdego roku nowych preparatów z zakresu dermatologii, ginekologii, urologii, psychiatrii i neurologii oraz medycyny rodzinnej. Dzięki nowocześnie wyposażonym laboratoriom AXXON, wykwalifikowany zespół działu R&D opracowuje receptury nowych formulacji.

Telemarketer/ka, mazowieckie