Logo Pracuj.pl

Telemarketer - Konsultant Wsparcia Sprzedaży

AAA AutoO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna obsługa naszych Klientów - to oni dzwonią do Ciebie, a nie Ty do nich :)
  • Informowanie klientów o warunkach sprzedaży i skupu samochodów
  • Współpraca z innymi oddziałami w naszej firmie
  • Budowanie z klientami relacji opartych na partnerskiej współpracy
  • Dbanie o najwyższy poziom zadowolenia klientów

Nasze wymagania

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych, energia i poczucie humoru - taki jest nasz team!
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Chęć nauki nowych rzeczy

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w Call Center
  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę na cały etat w firmie o stabilnej pozycji
  • Wynagrodzenie 3000 PLN brutto + premia. Po wdrożeniu miesięcznie możesz otrzymać aż 6500 PLN brutto
  • Szkolenia przygotowujące do pracy oraz okres adaptacyjny
  • Możliwość rozwoju - jasną ścieżkę kariery
  • Stabilną pracę w młodym i przyjaznym zespole
  • Wsparcie przełożonych
  • Pakiet medyczny
  • Kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych
  • Premię za rekomendację pracownika 1000 pln brutto

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników
  • rabat przy zakupie samochodu

Firma AAA Auto jest jednym z liderów w sprzedaży samochodów używanych. W naszej ofercie jest ponad 3000 samochodów. Aktualnie mamy 10 salonów, a w 2021 roku planujemy otworzyć kolejne! W związku z tym poszukujemy nowych osób, które lubią pracę z Klientami. Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży lub lubisz kontakt z ludźmi, zobacz nasze oferty pracy, na pewno znajdziesz coś dla siebie!

Telemarketer - Konsultant Wsparcia Sprzedaży, Katowice