Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telemarketer / Telemarketerka

NET COMPLEX sp. z o.o.

  • Wita Stwosza 5, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Wita Stwosza 5

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • telefonicznym kontaktem z Klientami B2B z naszej bazy;

  • oferowaniem klientom naszych produktów przez telefon;

  • pozyskiwaniem nowych klientów rozwiązań z branży IT;

  • dbaniem o obsługę klientów, zależy nam na budowaniu trwałych i pozytywnych relacji;

  • zrozumieniem potrzeb klientów i dostosowanie adekwatnego do nich rozwiązania;

  • zapraszaniem na organizowane przez firmę wydarzenia.

Nasze wymagania

Czego oczekujemy?

silnej motywacji oraz systematyczności,

rozwoju i zdobywania wiedzy branżowej,

dobrej organizacji pracy,

znajomości obsługi komputera,

zorientowania na wyniki,

umiejętności swobodnej komunikacji w języku polskim.

Mile widziane:

Znajomość branży IT (ochrona sieci) ale to nie jest warunek konieczny! Nie znasz branży IT, ale jesteś ambitny? nie szkodzi - nauczymy cię wszystkiego od podstaw!

Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (pon-pt; 8:00-16:00),

  • wynagrodzenie w formie podstawy i premii uzależnionej od wyników;

  • pomoc w procesie adaptacji;

  • świetną atmosferę pracy w zgranym, młodym i kreatywnym zespole;

  • stanowisko i narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy);

  • cykl szkoleń wewnętrznych podnoszących wiedzę IT oraz techniki sprzedażowe;

  • pracę w zabytkowej willi w stolicy Podbeskidzia - w Bielsku-Białej.

O nas

Net Complex Bezpieczeństwo IT

Jesteśmy niezależnym integratorem rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa sieci oraz świadczymy wyspecjalizowane usługi IT dla klientów biznesowych. Należymy również do grona certyfikowanych Partnerów takich firm jak WatchGuard, ESET, Xopero, Dell EMC, Fudo PAM oraz Trend Micro. Naszym celem jest przeniesienie doświadczenia, które posiadamy w serce innych organizacji. W związku z nieustannym rozwojem, firma aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko:

Konsultant telefoniczny / Telemarketer

Miejsce pracy: Bielsko-Biała