Logo Pracuj.pl

Telemarketer / Telemarketerka

Hart Logistics Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny pozysk Klienta
  • Telefonicznie umawianie spotkań
  • Wsparcie i obsługa bieżących zagadnień w całym procesie handlowym
  • Dbałość o relacje z Klientami i wizerunek firmy
  • Wprowadzanie i utrzymywanie danych w systemie firmy
  • Dbanie o atrakcyjność i konkurencyjność oferty w działaniach sprzedażowych
  • Bieżące śledzenie rynku, poznawanie nowych trendów branży TSL

Nasze wymagania

  • Interesujesz się rynkiem TSL
  • Lubisz pracować na telefonie i jesteś w tym mistrzem 😊
  • Posiadasz doświadczenie w call center, dziale sprzedaży i obsłudze Klienta
  • Cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy
  • Ważna jest dla Ciebie atmosfera w pracy, koledzy, chęci rozwoju oraz wartości oparte na zrównoważonym rozwoju firmy
  • Posiadasz znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Bardzo dobre wynagrodzenie oraz premie sprzedażowe
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Spokojną pracę, świetną atmosferę, pomoc i wsparcie
  • Szkolenia
  • Możliwość wyboru drogi zawodowej w oddziałach Hart Logistics
  • A co najważniejsze praca z wyjątkowymi ludźmi, gdzie realizowane są wspólne pasje np. sportowe jak starty w Runmageddon, wyścigi rajdowe - Power Stage czy dołączenie do drużyny piłkarskiej (oddział Poznań)

O nas

O nas:

Rozpocznij pracę, która ma znaczenie. W Hart Logistics tworzymy zespoły pełne talentów, pasji do spedycji, motywacji do budowania relacji, aby pomóc naszym klientom w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań. Bez względu na rolę, każdy z nas jest wyjątkowy. Dołącz do i Ty!

Specjalizujemy się w świadczeniu usług spedycyjnych i logistycznych na rzecz małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Wartość firmy tworzymy bazując na elastycznym podejściu do Klienta i umiejętnym dostosowaniu się do potrzeb naszych Klientów. Dzięki temu stanowimy silną konkurencję dla innych firm na rynku.

Chcesz wiedzieć, jak działamy? Co jest dla nas ważne?

Wejdź na naszą stronę: www.hartlogistics.pl

Jako dynamicznie rozwijająca się organizacja stwarzamy możliwości pracy w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Warszawie, Bydgoszczy, Gdańsku oraz w Berlinie. Poszukujemy osób, które chcą mieć realny wpływ na swój rozwój zawodowy.

Czekamy Na Ciebie!

Zapewniamy pełną poufność nadesłanych aplikacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Telemarketer / Telemarketerka, Bydgoszcz