Oferta pracy

Telemarketer / Telemarketerka

CLOUD CALL CENTER sp. z o.o.

3 6005 000 brutto / mies.
  • podkarpackie

    podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego system

  • Weryfikacja uzupełnionych formularzy przesłanych przez firmy

  • Badanie potrzeb klientów B2B oraz B2C

  • Współpraca przy ciekawych projektach

Nasze wymagania

  • Dobra dykcja

  • Biegła obsługa komputera

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Umiejętność swobodnej rozmowy

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Szybkie i stabilne łącze Internetowe

  • Umiejętności interpersonalne do nawiązywania kontaktów z klientami

  • Samodzielność i samodyscyplina

To oferujemy

  • Gwarantowaną stawkę godzinową 20 zł brutto/h + prowizje

  • Studenci i uczniowie do 26r. życia netto=brutto

  • Bonus za podpisanie umowy w wysokości 360 zł brutto

  • Praca na przejrzystym systemie obsługi call center vicidial (zapewnione pełne szkolenie)

  • Przejrzysty system wynagrodzeń (gwarantowana podstawa oraz premia miesięczna)

  • Statystyki premii widoczne na bieżąco online

  • Firmowy laptop oraz słuchawki

  • Szkolenie wstępne i projektowe

  • Płatna przerwa na 8,5h pracy otrzymujesz do godziny (55-60 minut) przerwy każdego dnia

  • Otrzymujesz wynagrodzenie za czas spędzony na szkoleniach grupowych, szkoleniach indywidualnych, pracy na kampanii oraz przerwach

  • Prowizje za efektywne polecenia kolejnych osób do pracy z nami.

  • Merytoryczne wsparcie i bieżące szkolenia 1:1 oraz grupowe

  • Stawka godzinowa z maksymalną premią nawet 25 zł brutto

  • Rekrutacja 100% zdalna, bez konieczności wychodzenia z domu

O nas

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie. Twoim zadaniem będzie kontakt telefoniczny oraz uzupełnianie formularzy online. Jeśli chcesz rozwijać się jako konsultant lub zacząć przygodę w call center to miejsce jest dla Ciebie – wszystkiego Cię nauczymy.