Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telemarketer / Telemarketerka

TELKOM PRIVATE LIMITED COMPANY sp.k.

4 0006 500 brutto / mies.
  • Boguchwały 23, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:30-16:30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Boguchwały 23

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczna kontakt z klientem;

  • Budowanie i utrzymywania dobrych relacji z partnerami biznesowymi;

  • Osiąganie celów sprzedażowych;

  • Raportowanie wyników pracy.

Nasze wymagania

  • Pozytywnego nastawienia;

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów;

  • Pełnej dyspozycyjności: poniedziałek-piątek w godzinach pracy;

  • Samodzielności oraz umiejętności podejmowania decyzji;

  • Biegłej obsługi komputera i znajomości - Pakietu MS Office - Word, Excel, Internet;

  • Doświadczenie w sprzedaży będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w komfortowych warunkach biurowych;

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy;

  • Pełen pakiet profesjonalnych szkoleń z zakresu wykonywanych obowiązków;

  • Jasno zdefiniowane cele oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy;

  • Pracę w stałych godzinach 8.30- 16.30, od poniedziałku do piątku i zawsze wolne weekendy i święta;

  • Pełen pakiet narzędzi tj. telefon, laptop;

  • Brak Dress Codu;

  • Atrakcyjny bonus 500 zł, jeśli polecisz swojego znajomego do pracy, a przechodząc z konkurencji drugie tyle;

  • Dodatkowe benefity.

O nas

Dołącz do najlepszych. Pracuj dla sieci numer#1 w Polsce. Jesteśmy Agentem Orange Polska, działającym w branży telekomunikacyjnej. Świadczymy sprzedaż szeregu usług telekomunikacyjnych oraz ICT na rynku klienta indywidualnego i biznesowego. Chcesz dobrze zarabiać i nie boisz się wyzwań? Cenisz ludzi prowadzących firmy i potrafisz znaleźć z nimi wspólny język? Negocjacje, sprzedaż i nowoczesne technologie – chcesz, aby stało się to Twoją codziennością? Jeśli wszystkie odpowiedzi są na tak to właśnie Ciebie szukamy – dołącz do nas!