Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Telemarketer

reservisO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwać nowych klientów oraz budować i podtrzymywać relacje z dotychczasowymi klientami,

  • badać potrzeby klientów ,

  • prowadzić bazę klientów.

Nasze wymagania

  • kreatywnego podejścia do sprzedaży i obsługi klienta,

  • łatwości wysławiania się i bogatego słownictwa, zdolność szybkiego uczenia się,

  • łatwości w nawiązywaniu pozytywnych relacji z klientami,

  • miłej i ciepłej barwy głosu,

  • kultury osobistej i etyki pracy,

  • umiejętności efektywnego planowania i organizacji pracy własnej,

  • dużej samodyscypliny.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,

  • pracę w świetnym zespole (wszyscy tak piszą, ale my jesteśmy bardziej świetni),

  • willę na zielonych Bielanach z tarasem na kawkę,

  • ale przede wszystkim możliwość udziału w rozwoju aplikacji, wpływ na jej kształt i kształtowanie się relacji z klientami.

reservis

PROSIMY O PRZESŁANIE:

• CV

Pamiętaj proszę, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Przewiń do profilu firmy