Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telemarketer

Nasz Prąd S.A.

20,0040,00 brutto / godz.
  • Jerzmanowska 8, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 10

Jerzmanowska 8

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu dzwoniącego

  • Umawianie leadów

  • Dyspozycyjność od Poniedziałku do Piątku

  • Raportowanie swoich wyników do przełożonego

  • Budowanie relacji z klientem

Nasze wymagania

  • Szukamy osób , które posiadają doświadczenie w pracy z klientem przez telefon

  • Umiejętność posługiwania się komputerem oraz narzędziami internetowymi

  • Dobra dykcja i poprawna polszczyzna

  • Pozytywne nastawienie do ludzi

  • Minimum to 6 godzin pracy od poniedziałku do piątku, oczywiście można pracować po 8 godzin

To oferujemy

  • Praca w biurze, każdy pracownik ma swoje stanowisko i swój komputer do dyspozycji w pracy

  • Przyjazne środowisko współpracy, wsparcie na każdym etapie przygotowań i późniejszej pracy

  • Wynagrodzenie podstawowe (20zł. brutto), plus premia

  • Pensje zawsze na czas

  • Szkolenia z doświadczonymi szkoleniowcami

  • Dbanie o dobrą relację w naszym zespole

  • Praca dostępna od zaraz :)

  • Osoby zainteresowane proszę o wysłanie swojego CV na adres podany poniżej w tym ogłoszeniu

  • Będziemy się kontaktować tylko z wybranymi kandydatami

O nas

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży pomp ciepła i OZE. Oferujemy nowoczesne i ekologiczne rozwiązania dla domów. Stawiamy na kompleksową obsługę klienta oraz opiekę posprzedażową.