Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Telemarketer z językiem niemieckim

AMGS GROUP Jerz i Gigołło Sp. Komandytowa

8 00010 000 netto (+ VAT) / mies.

Aleja Generała Józefa Hallera 134

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach europejskich, w szczególności w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii

  • Realizacja wyznaczonych planów marketingowych

  • Przesyłanie oferty firmy drogą mailową do potencjalnych klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego

  • Oferta skierowana również do obcokrajowca znającego język niemiecki oraz angielski w stopniu komunikatywnym

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów, prowadzenia swobodnej i kulturalnej rozmowy telefonicznej

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Możliwość uczestniczenia w targach zagranicznych, a także delegowania do pracy w biurze zagranicznym firmy

  • Parking pod biurem

  • Dostęp do siłowni

  • Możliwość rozwoju

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą o usytuowaniu i zasięgu międzynarodowym.

Firmę tworzy zespół ok. 100 osób działający w 3 zakładach produkcyjnych i 4 biurach handlowych - w tym dwóch zagranicznych.

Zapraszamy do naszego Zespołu.