Oferta pracy

Telemonter Kablowy

Thesar-Pro Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 6
  • Praca zmianowa:nie
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac operatorskich na sieciach telekomunikacyjnych

  • wykonywanie okablowania, montaż urządzeń

  • konfiguracja i uruchomianie instalacji teletechnicznych

  • utrzymanie i konserwacja sieci teletechnicznej

  • recykling

  • usuwanie stanów zagrożeń

  • usuwanie uszkodzeń kablowych

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • posiadanie podstawowej wiedzy na temat prac na sieci TT

To oferujemy

  • dostęp do szeregu specjalistów, którzy udzielają pomocy w zakresie kadrowym, finansowym i prawnym

  • atrakcyjne pakiety świadczeń socjalnych, w tym: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport

  • stabilne zatrudnienie,

  • przejrzyste warunki współpracy

  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Jesteśmy polską firmą specjalizującą się w outsourcingu personalnym i procesowym. Prowadzimy kompleksową obsługę projektów wraz z dostarczeniem niezbędnych narzędzi do pracy.

Realizujemy projekty finansowe i informatyczne. Z firmami partnerskimi prowadzimy wiele wspólnych przedsięwzięć, w tym działania innowacyjne i optymalizacyjne dla naszych Kontrahentów.

Przewiń do profilu firmy