Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Respect Energy S.A. (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)." Informujemy, że Administratorem danych jest Respect Energy S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rydygiera 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
RESPECT ENERGY S.A.

Telesales Account Manager - Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

RESPECT ENERGY S.A.O firmie

4 5004 800 brutto / mies.
  • Ludwika Rydygiera 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 30 kwi 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów w tym:

  • wyszukiwanie danych kontaktowych do Klientów biznesowych,

  • prowadzenie wychodzących rozmów handlowych,

  • wysyłanie mailingów,

  • pozyskiwanie leadów poprzez LinkedIn.

  • Obsługa leadów i kontaktów od Klientów,

  • Przygotowywanie ofert,

  • Obsługa posprzedażowa.

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia w sprzedaży telefonicznej wychodzącej,

  • Umiejętność rozmowy z Klientem biznesowym,

  • Aktywna postawa i zaangażowanie,

  • Nastawienie na sprzedaż i realizację celu,

  • Chęć związania się na dłużej z naszą firmą.

Mile widziane

  • Znajomość branży energii elektrycznej będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w firmie, która szacunek dla innych ma nie tylko w nazwie,

  • Umowę o pracę,

  • Stabilne zatrudnienie,

  • Stałe godziny pracy 8-16 lub 9-17 od poniedziałku do piątku,

  • Wynagrodzenie podstawowe na poziomie 4500 – 4800 brutto,

  • System prowizyjny bez górnych limitów płacowych,

  • Nowoczesne biuro w dogodnej lokalizacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

RESPECT ENERGY S.A. jest jednym z największych niezależnych podmiotów na rynku energii elektrycznej w Polsce. Prowadzimy intensywne działania w zakresie dostępu do czystej energii oraz tworzymy inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych. Współpracujemy z najliczniejszą grupą wytwórców produkujących energię z odnawialnych źródeł. Działalność naszej spółki skupia się na wielu dziedzinach – od handlu hurtowego energią, prawami majątkowymi czy gwarancjami pochodzenia, po sprzedaż energii do odbiorców końcowych oraz kompleksowe rozwiązania dla firm w zakresie instalacji kogeneracyjnych, opartych o gaz ziemny, LNG oraz biogaz.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Czujesz, że jest to oferta dla Ciebie?

Nie wahaj sie - aplikuj