Oferta pracy

Telesales Specialist with Chinese

Allegro

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Weźmiesz odpowiedzialność za telefoniczną akwizycję i rozwój klientów B2B

  • Będziesz się zajmować kwalifikacją leadów, akwizycją oraz aktywacją klientów

  • Będziesz pracować w oparciu o dostępne bazy danych i uczestniczyć w kampaniach marketingowych (przychodzących i wychodzących)

  • Będziesz monitorować aktywności klientów

  • Zadbasz o najwyższą jakość baz danych

  • Weźmiesz odpowiedzialność za telefoniczną realizację celów akwizycyjnych

  • Na co dzień będziesz współpracować z zespołami technologii, obsługi klienta, Commerce, Marketing

Nasze wymagania

  • Posiadają doświadczenie w telefonicznym pozyskiwaniu klientów B2B

  • Mają doświadczenie w branży e-commerce, sprzedaży usług biznesowych online

  • Łatwo nawiązują kontakty, są komunikatywne i potrafią pracować pod presją czasu

  • Są zmotywowane do realizacji celów sprzedażowych

  • Bardzo dobrze znają środowisko MS Office (Excel, Word, Power Point)

  • Bardzo dobra znajomość języka chińskiego (minimum B2)

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Będziesz mieć realny wpływ na rozwój serwisu poprzez poszerzanie grona sprzedających, a co za tym idzie atrakcyjności serwisu w obszarze oferty

  • Zdobędziesz możliwość współtworzenia narzędzi pozwalających rozwijać sprzedaż na Allegro i wspierających sprzedawców w ich rozwoju na platformie

  • Będziesz uczestniczyć w budowaniu wizerunku Allegro, jako miejsca, gdzie można rozwijać sprzedaż