Oferta pracy

Temp Staff Coordinator

EWL S.A

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pracowników z Azji, Ameryki Łacińskiej i Oceanii.

  • Obsługa klientów na powierzonym regionie

  • Aktywne monitorowanie i identyfikowanie szans na rozwój biznesu u Klientów

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami

  • Koordynacja procesu obsługi Pracowników tymczasowych

  • Pełnienie roli doradczej dla Klientów w zakresie zagadnień związanych z zatrudnieniem obcokrajowców (w zakresie Prawa Pracy/ Ustawy o Pracy Tymczasowej/ Legalizacji)

Wymagania pracodawcy

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w Agencji Zatrudnienia

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

  • Umiejętne budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami

  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, wyznaczanie priorytetów i jednoczesne realizowanie wielu zadań

  • Obsługa komputera - programy pakietu Office - Word, Excel

Pracodawca oferuje

  • Labor migration is one of the biggest challenges in today's world. You will have an impact on what it is like in the future

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów w ramach linii Overseas

  • Aktywny udział w wyjątkowym projekcie, który zrewolucjonizuje europejski rynek pracy

  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy

  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę kafeteryjną

  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

EWL S.A

W 2022 r. ponad 170 milionów ludzi na całym świecie wyjedzie w poszukiwaniu pracy za granicą. Zatrudnienie transgraniczne jest nadal skomplikowane. Chcemy uprościć proces i móc pomóc jeszcze większej liczbie obcokrajowców. Aby to osiągnąć, budujemy platformę cyfrową, która w przejrzysty sposób połączy pracowników i pracodawców z różnych krajów. Do tego potrzebujemy Ciebie i Twoich umiejętności! Razem zmienimy sposób, w jaki odbywa się globalna migracja zarobkowa. Oferujemy długoterminowe partnerstwo i możliwość rozwoju w zwinnym środowisku.

Jesteśmy EWL. W 2021 roku pomogliśmy ponad 20 tysiącom z tych obcokrajowców znaleźć pracę i mieszkanie, zalegalizować pobyt i zaaklimatyzować się w UE. To czynni nas europejskim liderem z szybko bijącym sercem w Polsce.

Mamy razem dużo pracy do zrobienia.

Przewiń do profilu firmy