Oferta pracy

Temp Staff Coordinator

EWL S.A

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa pracowników z Azji, Ameryki Łacińskiej i Oceanii

  • Obsługa klientów na powierzonym regionie

  • Aktywne monitorowanie i identyfikowanie szans na rozwój biznesu u Klientów

  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami

  • Koordynacja procesu obsługi Pracowników tymczasowych

  • Pełnienie roli doradczej dla Klientów w zakresie zagadnień związanych z zatrudnieniem obcokrajowców (w zakresie Prawa Pracy/ Ustawy o Pracy Tymczasowej/ Legalizacji)

Wymagania pracodawcy

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w Agencji Zatrudnienia

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka polskiego i angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

  • Umiejętne budowanie długotrwałych relacji biznesowych z Klientami

  • Odpowiedzialność, umiejętność pracy pod presją czasu, wyznaczanie priorytetów i jednoczesne realizowanie wielu zadań

  • Obsługa komputera - programy pakietu Office - Word, Excel

Pracodawca oferuje

  • Możliwość realizacji ciekawych projektów w ramach linii Overseas

  • Aktywny udział w wyjątkowym projekcie, który zrewolucjonizuje europejski rynek pracy

  • Swobodna i partnerska atmosfera pracy

  • Ciekawe, samodzielne i pełne wyzwań stanowisko

  • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy

  • Budżet szkoleniowy umożliwiający stałe podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji

  • Benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę MultiSport i platformę kafeteryjną

  • Samochód służbowy z możliwością użytkowania prywatnie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

EWL S.A

Założona w 2007 roku Agencja Pracy EWL rekrutuje najwyższej klasy specjalistów z rynków wschodnich (Azja, Ameryka Południowa, Rumunia). Jesteśmy liderem na polskim rynku zatrudnienia cudzoziemców w zakresie rekrutacji stałych, leasingu pracowniczego, outsourcingu i obsługi zatrudnienia obywateli państw trzecich.

Dostarczamy rozwiązania kadrowe dla większości sektorów gospodarki w krajach Unii Europejskiej, obejmujące także formalności związane z obsługą pracowników i legalizacją pobytu.

Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu działań rekrutacyjnych oraz przedstawicielstwa na Ukrainie oraz w Europie Wschodniej i Azji są gwarancją dostarczania efektywnych rozwiązań kadrowych, opartych na wykwalifikowanych pracownikach.

Na potrzeby zarządzania firmą uruchomiono unikatowy, dostosowany do potrzeb agencji pracy system CRM, a także wdrożono rozwiązania z zakresu zarządzania projektami i procesami informatycznymi.

Planujemy stworzyć kilka produktów technologicznych i chcielibyśmy o tym opowiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Mamy razem dużo pracy. Nasz zespół to ponad 400 osób z różnych krajów (ponad 40% spoza Polski). Lubimy ze sobą współpracować i wierzymy, że wy też.

Przewiń do profilu firmy