Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Terapeuta

  • Kędzierzyn-Koźle, Głubczyce, Kietrz, Strzelce Opolskie, Dobrodzień, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ELEMENTARIUS zajmuje się organizacją tzw. Specjalistycznych Usług Opiekuńczych, gdzie podopieczni / dzieci i dorośli / pracują w ramach indywidulanych terapii ze specjalistami tj.: terapeutą zajęciowym, psychologiem, logopedą, fizjoterapeutą, terapeutą integracji sensorycznej, terapeutą ręki itp. Pracujemy m.in. z osobami autystycznymi, dziećmi z zaburzeniami procesów integracji sensorycznej

    www.elementarius.pl

    Terapeuta
    Miejsce pracy: Dobrodzień, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Strzelce Opolskie
    Region: opolskie

    Opis stanowiska:

    Proponujemy dodatkową pracę dla nauczycieli, pedagogów, terapeutów autyzmu, asystentów rodziny, pielęgniarek, terapeutów zajęciowych, asystentów osób niepełnosprawnych, pracowników socjalnych. Praca oparta o indywidualne zajęcia terapeutyczne z podopiecznym.

    Wymagania:

    Oferta przede wszystkim dla osób poszukujących dodatkowej pracy, posiadających doświadczenie w pracy z osobami zaburzonymi, zmotoryzowanych i dyspozycyjnych głównie popołudniami. Nie jest wymagane posiadanie wykształcenia z zakresu oligofrenopedagogiki

    Oferujemy:

    • Pracę w ramach umowy zlecenie.
    • Stawka godzinowa ustalana indywidualnie w zależności od posiadanych kwalifikacji.
    • Nienormowany i elastyczny czas pracy.
    • Wymiar godzinowy pracy do ustalenia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.