Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Terapeuta integracji sensorycznej

PRACOWNIA ROZWOJU DZIECKA

umowa zlecenie
40,0050,00 brutto / godz.
kontrakt B2B
50,0070,00 netto (+ VAT) / godz.
  • Główna 59, Krosno (pow. poznański)
    Krosno (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Główna 59

Krosno (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

Prowdzenie indywidualnej diagnozy i terapii integracji sensorycznej.

Nasze wymagania

  • Kompetencje adekwatne do stanowiska.

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe.

  • Otwartość w kontakcie z pacjentem pediatrycznym i jego rodzicami.

  • Dobra ogranizacja pracy.

  • Punktualność.

  • Dobra współpraca w interdyscyplinarnym zespole.

To oferujemy

  • Zgrany zespół składający się z fizjoterapeutów, logopedów, neurologopedy, terapeuty SI, psychologów i innych specjalistów pracujących z dziećmi.

  • Stabilne zatrudnienie.

  • Umowę B2B lub zlecenie na bardzo dobrych warunkach.

  • Bardzo dobrze wyposażone gabinety.

  • Wsparcie recepcji.

O nas

www.pracowniarozwojudziecka.pl

Zajmujemy się wieloprofilową diagnostyką i terapią dzieci z zaburzeniami rozwoju.