Oferta pracy

Terapeuta Uzależnień

GRUPA NEUCA

  • Szklarska Poręba

    Szklarska Poręba, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • konsultacje indywidualne z pacjentem

  • prowadzenie grup psychoterapeutycznych

  • prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji medycznej

  • uczestnictwo w zebraniach klinicznych i superwizjach

Nasze wymagania

  • doświadczenie w psychoterapii osób uzależnionych

  • doświadczenie w prowadzeniu grup psychoterapeutycznych

  • certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień (lub w trakcie certyfikacji)

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym/dyżurowym (w ramach całodobowej opieki - jesteśmy elastyczni i wspólnie z pracownikiem ustalamy godziny pracy)

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku usług medycznych

  • indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość pracy w doświadczonym i zgranym zespole

  • regularne superwizje

  • dyżury w pięknie zlokalizowanym miejscu (https://radzimowice.pl/)

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji, m. in. poprzez szkolenia specjalistyczne

  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (kafeteria benefitowa - każda osoba indywidualnie wybiera, z czego chciałaby skorzystać, m. in. opieka zdrowotna, karta sportowa)

GRUPA NEUCA

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy naszego Ośrodka Terapii Uzależnień i Współuzależnień "Radzimowice" w Szklarskiej Porębie (ul. Dolna 4)

Przewiń do profilu firmy