Terenowy Ekspert ds. Jakości i Szkoleń (instalacje teletechniczne)

Signal Group sp. z o.o. sp.k.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola jakości wykonywanych prac instalacyjnych oraz serwisowych (SSWiN, CCTV, SSP, DSO, KD, PPOŻ)

  • Przeprowadzanie szkoleń praktycznych i technicznych dla serwisantów oraz podwykonawców

  • Dokonywanie odbiorów prac

  • Pozyskiwanie informacji na temat standardów rynkowych

  • Wypracowanie i wdrażanie systemu kontroli postępów prac

  • Współpraca z Centralnym działem technicznym w celu ograniczenia awaryjności systemów, eliminacji błędów, modyfikacji obecnie działających rozwiązań

  • Wsparcie przy tworzeniu i korygowaniu instrukcji wykonawczych i serwisowych

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na pokrewnym stanowisku

  • minimum 3 letni staż zawodowy

  • prawo jazdy, kat. B

  • umiejętność czytania projektów oraz projektowania instalacji

  • praktyczna umiejętność montażu oraz serwisowania instalacji niskoprądowych (SSWiN, CCTV, SSP, DSO, KD, PPOŻ)

  • gotowość do pracy w terenie i wyjazdów służbowych

Mile widziane

uprawienia SEP do 1 KV, doświadczenie we współpracy z podwykonawcami

To oferujemy

  • elastyczne formy zatrudnienia

  • elastyczny czas pracy

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej i pozycji na rynku (prawie 30 lat)

  • współpracę z Największymi Partnerami biznesowymi dla największych sieci retail w Polsce

  • pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań

  • narzędzia niezbędne do pracy: samochód, komputer, tablet, telefon

  • zatrudnienie w najbardziej przyszłościowej branży nowoczesnych technologii :)

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Signal Group ’Przyszłość jest miejscem, które tworzymy.’

Nowoczesne technologie i usługi informatyczne. Naszym flagowym rozwiązaniem jest Xaris® - system zarządzający centralnie wszystkimi technologiami z jednego miejsca.

Ponad 27 lat doświadczenia na rynkach europejskich. Nasze rozwiązania działają w obiektach o łącznej powierzchni Państwa Luksemburg. Każdego dnia co drugi Polak korzysta z naszych systemów.

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby która:

  • rozumie świat rozwiązań technologicznych

  • posiada wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne pozwalające przekazywać i dzielić się wiedzą

  • jest skrupulatna, dokłada i rzetelna

  • potrafi być asertywna i egzekwować od podwykonawców oczekiwanej jakości