Oferta pracy

Terenowy Kierownik Sprzedaży

Nestlé Polska S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór sprzedaży i dystrybucji produktów firmy do detalistów, dystrybutorów i hurtowników na przydzielonym obszarze

  • Podział terytoriów, klientów i planów pomiędzy Przedstawicieli Handlowych oraz kontrolowanie ich wyników

  • Zarządzanie, wyznaczanie priorytetów i motywowanie zespołu Przedstawicieli

  • Wdrażanie i nadzorowanie promocji sprzedaży

  • Systematyczne raportowanie wyników swojego zespołu

  • Zapewnienie skutecznej komunikacji Działu Sprzedaży z innymi działami

Nasze wymagania

  • 3-5 letnie doświadczenie zawodowe w pracy w Dziale Sprzedaży

  • Min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem (idealnie na stanowisku kierownika w Dziale Sprzedaży)

  • Znajomość rynku i zasad funkcjonowania kanału Convenience/Modern

  • Sukcesów w sprzedaży popartych przykładami

  • Bardzo dobry warsztat pracy z zespołem i klientami – umiejętność budowania długotrwałych relacji

  • Wysoce rozwinięte kompetencje negocjacyjne/handlowe oraz ugruntowane doświadczenie w prowadzeniu skutecznych negocjacji

  • Proaktywności i samodzielności w działaniu

  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i prezentacyjnych

  • Dojrzałości oraz odpowiedzialności za podejmowane decyzje

  • Umiejętności analitycznych

  • Dobrej i praktycznej znajomości pakietu MS Office

  • Mile widziana dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Samochód i telefon służbowy

  • Konkurencyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, Fundusz Emerytalny, Fundusz Socjalny, Karta Multisport

  • Rozwój kompetencji sprzedażowych poprzez program dedykowanych szkoleń wewnętrznych

  • Możliwość budowania doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie

  • z branży FMCG o najwyższych standardach pracy

  • Atmosferę pracy opartą na szacunku, profesjonalizmie i życzliwości

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy